Untitled Document

Davet Mektubu

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 27–29 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Şişli Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilecek olan Çocuk Göğüs Hastalıkları 2. Kongresi’ne davet etmekten onur duyarız.

Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirirken duyduğumuz heyecan, sizlerin de desteğiyle keyifli bir Kongre ile taçlandı. 2017 yılında ise, ilk kongremizde ulaştığımız hedefleri daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Bu yıl da pediatri, aile hekimliği ile iletişimin arttırılması ve güncel bilgilerin paylaşılması hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra hasta temsilcilerinin de katılımı ile konular daha çok boyutlu olarak ele alınacak.

Çocuk göğüs hastalıkları uzmanları için ayrı oturumlar yapılması tartışmaya fırsat bulamadığımız konuların irdelenmesine fırsat tanıdığı gibi yan dal uzmanlık eğitimine de katkı sunmaya devam edecek. Bu yıl uluslararası iletişimi daha ön plana çıkararak tanınmış derneklerle ortak toplantıların düzenlenmesi işbirliğini arttırmak açısından önemli fırsatlar sunacak. 

Geçen yıl ilkini paylaşırken duyduğumuz heyecanla sizleri Çocuk Göğüs Hastalıkları konusunda güncel bilimi öğrenmek, sık karşılaşılan sorunlara pratik çözümler bulmak, ulusal ve uluslararası mesleki ağlara katılmak üzere aramızda görmeyi ümit ediyoruz.

“Bizi izlemeye devam edin” 

Sevgilerimizle,Prof. Dr. Fazilet Karakoç
Kongre Sekreteri


Prof. Dr. Bülent Karadağ
Kongre Başkanı


Prof. Dr. Refika Ersu

Çocuk Göğüs Hastalıkları Derneği Başkanı
                 
                                           


 
   
   
Copyright @ 2017 ÇOCUK GÖĞÜS HASTALIKLARI DERNEĞİ. Tüm Hakları Saklıdır.
  LookUs & Online Makale